ul. J. Piłsudskiego 28/203 24-100 Puławy

Godziny otwarcia: pn - pt 9.00 - 16.00

O mnie

Jestem absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Aplikację radcowską odbyłam w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie, zakończoną egzaminem radcowskim, po zdaniu którego zostałam wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie pod numerem LB-2294.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Kancelarii Radcy Prawnego Beaty Franus - Wyrwich, gdzie zajmowałam się sprawami klientów kancelarii z zakresu m. in. prawa cywilnego, rodzinnego czy prawa pracy oraz bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców i spółek. Pracowałam również w dziale prawnym największego polskiego ubezpieczyciela, gdzie zajmowałam się sporami sądowymi z zakresu ubezpieczeń.

W pracy zawodowej zawsze w pierwszej kolejności kieruję się interesem klienta. Dbam o to aby jego problem został rozwiązany szybko i bez stresu. Z doświadczenia wiem, że konieczność pójścia do sądu, a nawet tylko skonsultowania sprawy z prawnikiem jest dla Klientów bardzo stresująca, dlatego dbam o przyjazną atmosferę i staram się wszystkie zagadnienia wyjaśnić Klientom jak najbardziej zrozumiale, tak aby nie mieli poczucia że prawo to "czarna magia".

O mnie

 

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

PAULINA ŁUCJANEK

 

ul. J. Piłsudskiego 28/203 

24-100 Puławy

Godziny otwarcia: pn-pt 9.00 - 16.00

tel. 506 370 278

p.siedliska@gmail.com

 

Mapa Google
Projekt i wykonanie - Freeline
© Copyright 2017 Radca Prawny Paulina Łucjanek
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

Rejestracja przebiegła pomyślnie. Na Twój adres e-mail przesłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.